İNDİRİMLİ 139TL 99TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

PSİKOLOJİ VAKA ANALİZİ ZİRVESİ / 28-29-30 Ekim


PSİKOLOJİ VAKA ANALİZİ ZİRVESİ / 28-29-30 Ekim
99TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

PSİKOLOJİ VAKA ANALİZİ ZİRVESİ / 28-29-30 Ekim
 

ALFA ETKİNLİK & MİXXBİLET İŞ BİRLİĞİ İLE ONLINE PSİKOLOJİ VAKA ANALİZİ ZİRVESİ SİZLERLE!

6 OTURUM 6 DİJİTAL BELGE VE KDV DAHİL KISA BİR SÜRE SADECE 99 TL'DİR.

İSTEĞE BAĞLI E-DEVLETTE GÖRÜNTÜLENEBİLİR BELGE İMKANI! (Zirve bittikten sonra bununla ilgili açıklama yapılacak)

BİLET ALDIĞINIZDA İLK 48 SAAT İÇİNDE KOŞULSUZ KESİNTİSİZ İADE ALABİLİRSİNİZ!

NEDEN ONLINE ETKİNLİK?

 •  EVİNDEN, İŞ YERİNDEN VEYA İSTEDİĞİN YERDEN BAĞLANARAK İZLE

 • DAHA DÜŞÜK BİLET ÜCRETLERİ İLE DAHA ÇOK KONUŞMACI DİNLEME VE DAHA ÇOK BELGE EDİNME İMKANI YAKALA

 • ONLINE OLARAK İZLEDİĞİN OTURUMLARI 20 GÜN BOYUNCA TEKRAR EDİP PEKİŞTİRME İMKANI YAKALA

 • PANDEMİ RİSKLERİNE RAĞMEN EĞİTİMDEN UZAK KALMAMIŞ OL

 • EĞİTMENLERLE DAHA İNTERAKTİF SORU-CEVAP YAPABİLECEĞİN OTURUMLAR YAŞA

 

3 GÜN 6 KONUŞMACI 6 İSMİNE ÖZEL DİJİTAL BELGE İLE ONLINE PSİKOLOJİ VAKA ANALİZİ ZİRVEMİZ 28-29-30 EKİM'DE!

BU MUHTEŞEM KONFERANSI KAÇIRMAYIN, HEMEN İNDİRİMLİ OLARAK BİLETİNİZİ ALIN!

6 ONLINE OTURUM, 6 DİJİTAL BELGE DAHİL KISA BİR SÜRE İÇİN 299 TL YERİNE SADECE 99TL!

 

OTURUMLAR

28 Ekim cuma

1. Oturum: 20:00-21:00 - Esra Saraç  - Erken Boşalma Vaka Analizi
2. Oturum: 21:30-22:30 - Kerem Gümüş - Cinsel İstismar Vaka Analizi

29 Ekim Cumartesi

1. Oturum: 20:00-21:00 - Ahmet Yılmaz - Davranışsal Bağımlılıklar Vaka Analizi
2. Oturum: 21:30-22:30 - Didem Çengel - Olumsuz Çocukluk Çağı Yaşantılarının Birey Merkezli Terapi ile Vaka Analizi

30 Ekim pazar

1. Oturum: 20:00-21:00 - Sinem Durusal - Evlilik Anlaşma İhlali: Aldatma Vaka Analizi 
2. Oturum: 21:30-22:30 - Ahmet Güler - Travmatik Anılarla Çalışmak:  Deprem Korkusu ve EMDR Tekniği:  Vaka Değerlendirmesi

 

PLATFORM

Program ONLINE olarak Youtube Studio üzerinden gerçekleşecektir, etkinliğe bilet aldığınızda sms ile etkinlik günü size özel erişim linkiniz gönderilecektir ve o link etkinlikten bir gün önce aktif olacaktır ve aynı linkler ile etkinlikten sonra 20 gün boyunca erişim sağlayabilir ve oturumları izleyebilirsiniz. 

Her oturum süresi ortalama 1 saattir, her oturum sonunda 10-15 dk. soru-cevap yapılmaktadır.

 

DETAYLAR

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir. 48 saat iade alabilme kuralı etkinliğe 15 günden fazla bir zaman varken geçerlidir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Bu program bir seminer programı olup, sunum ağırlıklı olacaktır. Soru-cevap sunumlardan sonra belirli sayıda yapılmaktadır.
 • Alfa Etkinlik ve Mixx Bilet uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Bu etkinlik 3 günlük bir seminer olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik  dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.
 • Etkinlik Mixx Bilet güvencesi altındadır.

Sertifikalar

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 6 konunun ayrı olarak hazırlandığı 6 adet elektronik belge alacaksınız. Elektronik belgelerinizi size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Size özel kod hem etkinlik öncesi size gelen kesin kayıt mesajında olduğu gibi etkinlik sonrasıda size sms ile gönderilecektir.
 • Dilerseniz etkinlik bittikten sonra size gönderilecek sms ile ek ücret ödemesi yarapak belgenizi e-devlete taşıyabilirsiniz.
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Belgeleriniz elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Size sms ile gönderilecek özel kod ile sistemimizde elektronik belgelerinizi istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız belgeleriniz size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.

Konuşmacılar

Kerem GÜMÜŞ

3 Aralık, İstanbul doğumlu, Aile ve Ergen Terapisti Kerem Gümüş. İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde burslu olarak Aile Eğitimi ve Danışmanlığı üzerine yüksek lisans yaptı. İlk olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde kanserli ve lösemili çocuklarla çalıştı. 2013'te deprem mağdurlarına travma ve stres bozukluğu alanında hizmet verdi. Daha sonra çalışmalarını “öksüz ve yetim çocuklar” üzerine yoğunlaştırdı. Çalışma hayatında anaokullarına, ortaokul ve lise gruplarına psikolog olarak danışmanlık verdi. Birçok kurumda koordinatör ve idareci olarak çalıştı. Danışanlarına Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ve Öyküsel Terapi ile terapi desteği veren Kerem, bunların yanında özel olarak kişilik bozuklukları,travma sonrası stres bozuklukları, alzheimer, panik atak, depresyon, obsesif kompülsif bozukluk, kaygı bozuklukları, ergenlik, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, öğrenme bozuklukları, aşk ve internet bağımlılığı, online bağımlılıklar, oyun terapisi, aile ve çift terapileri eğitimleri alıp çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere sayısız danışmanlık hizmeti vermiştir. Atölye, seminer, eğitim çalışmalarını ve online / internet bağımlılıkları üzerine özel çalışmalarını devam ettiren Kerem, evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Esra SARAÇ

İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Esra Saraç, daha sonrasında üniversite eğitimine ve yüksek lisans eğitimine yine İstanbul’da devam etmiştir. Okan Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümüne 2013 yılında başlamıştır. 2018 yılında onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans eğitimi kapsamında 1 yıl boyunca İngilizce hazırlık eğitimi almıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli anaokulların görevini sürdüren Esra Saraç, aynı zamanda özel bir klinikte görevine devam etmiştir. Daha sonrasından Yüksek lisans eğitimine başlamış bu program yetişkin ve sağlık odaklıdır. Yüksek lisans programı kapsamında kronik hastalıklar(migren, fibromiyalji), kanser hastaları ve yakınlarına yönelik psikoterapi, bireysel terapi alanında vakalarını takip etmiştir. Aynı zamanda bu süreçte cinsel problemler ve çift danışmanlığı ile de yakından ilgilenmiş ve seans görüşmeleri gerçekleştirmiştir. Şu anda Esra Saraç Bakırköy’de bulunan Alfa Psikoofis’te psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Ahmet YILMAZ

1982 yılında İstanbul’da doğdu. Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2008 yılında mezun oldu. Lisans öğrenimi süresince Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri polikliniğinde klinik stajı yaptı. Mezuniyet sonrası 2008-2013 yılları arasında özel danışmanlık merkezlerinde ve kamu kurumlarında psikolojik danışmanlık, ölçme ve değerlendirme, kurumsal eğitim ve seminerler alanlarında hizmet verdi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’nde ve Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nda görev yaptı.

Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerini 2013 yılında Prof. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR ile tamamlamış olan Psikolog Ahmet YILMAZ aynı zamanda merkezi Almanya’da bulunan Pozitif Psikoterapi ve Aile Terapisi eğitimini 2008 yılından itibaren Yard. Doç. Dr. Rukiye HAYRAN’ınsüpervizyonu eşliğinde devam etmektedir. Mart 2014 yılından bu yana NPİstanbulNöropsikiyatri Hastanesi'nde psikolog olarak görev almaktadır.

Rorschach Mürekkep Lekesi Testi, WIAS, WISC-R Testi ve Projektif Çizim Testleri Uygulayıcı Sertifikasına sahiptir. Bender Gestalt Motor Algı Testi, Peabody Resim Kelime Tanıma Testi,Projektif Çizim Testleri eğitim programlarını tamamlamıştır. İhmal, İstismar ve Suça sürüklenen çocuklar uzmanlık alanlarıdır.

İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Fakültesi Sosyal Bilimler Anabilim Dalı’nda adli psikoloji yüksek lisansı yapmakta olan Psikolog Ahmet YILMAZ’ın bu alanla ilgili ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş çalışmaları bulunmaktadır.
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.